ΑΠΑΣ τα Φανάρια: Το ταξίδι στη Γ' Εθνική αρχίζει (13/10), πρώτη στάση Λοκρός εντός

Από τη στιγμή που έχουμε και το αποτέλεσμα της κλήρωσης, μπορούμε να πούμε με κάθε επισημότητα ότι το "ταξίδι του ΑΠΑΣ τα Φανάρια" στην Γ' Εθνική ξεκινάει.. Το παρθενικό του ταξίδι ... Με όνειρα για μία καλή πορεία. Που αυτή μεταφράζεται σε πρωταθλητισμό γιατί εάν δεν κάνεις κάτι τέτοιο, κινδυνεύεις να μπλέξεις... Η διοίκηση του ΑΠΑΣ τα Φανάρια κάνει ότι μπορεί ώστε να στελεχώσει με τον καλύτερο δυνατό τροπο το ρόστερ της ομάδας και κυρίως να έχει την συμπαράσταση του κόσμου... Οπως βλέπουμε στην ιστοσελίδα της ομάδας στα social media έχουν φύγει περισσότερες από 100 κάρτες διαρκείας ενώ οι ανανεώσεις των παικτών καλά κρατούν. Σπύρος Μάκαρης, Παναγιώτης Πολίτης, Βασίλης Βουτυρόπουλος και Δημήτρης Μαργαρίτης (ή Φραγκιάς) από το περσινό ρόστερ έχουν ανανεώσει τη συνεργασία τους για τη νέα χρονιά... Ο Δημήτρης Πρόκος που βοήθησε σημαντικά την ομάδα στη μάχη που έδωσε για την άνοδο στη Γ' Εθνική αναλαμβάνει ως τεχνικός διευθυντής, ενώ ο Γιάννης Βενιέρης, ένα παιδί που βοήθησε σημαντικά την ομάδα τα προηγούμενα χρόνια μπαίνει στο ΔΣ του ΑΠΑΣ και θα έχει ρόλο .. εφόρου στο τμήμα μπάσκετ και θα λειτουργεί ως η φωνή της διοίκησης στην ομάδα.... 

Απο εκεί και πέρα, έχουμε τη κλήρωση. Και όλοι οι προπονητές λένε "δεν έχει σημασία η σειρά, αφού έτσι κι αλλιώς όλοι θα παίξουμε με όλους"... Πρώτος αντίπαλος πάντως στις 13 Οκτωβρίου ο Λοκρός Αταλάντης στο ΔΑΚ Νάξου, ενώ πρώτη εκτός έδρας μάχη, σε μία από τις πλέον ιστορικές έδρες της Αθήνας, στο κλειστό του Μίλωνα στη Νέα Σμύρνη με την ομάδα του Μίλωνα... Από εκεί και πέρα, στο πρώτο γύρο αποφεύγει ταξίδια σε Κρήτη και Χίο, θα ταξιδέψει άλλες πέντε φορές ήτοι σε Θήβα, Αττική (Νέα Φιλαδέλφια, Ζωγράφου, Σχηματάρι) και Χαλκίδα, κλείνοντας το πρώτο γύρο με την Ενωση Ιλίου... Κάτι που σημαίνει επτά αγώνες εντός έδρας... Σημασία έχει να κρατήσει την έδρα του αλώβητη και μετά διεκδικεί ανάλογα με την δυναμικότητα του αντιπάλου τα χρυσά διπλά που θα τον κρατήσουν κατηγορία... 

Αναλυτικά το πρόγραμμα που ξεκινάει στις 13 Οκτωβρίου και ολοκληρώνεται στις 10 Μαϊου έχει ως εξής: 

 

1η Αγωνιστική - 13/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική - 20/10/19

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική - 27/10/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

4η Αγωνιστική - 03/11/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

5η Αγωνιστική - 10/11/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

6η Αγωνιστική - 24/11/19

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

7η Αγωνιστική - 01/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

8η Αγωνιστική - 08/12/19

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

9η Αγωνιστική - 15/12/19

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

10η Αγωνιστική - 22/12/19

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

11η Αγωνιστική - 05/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική - 12/01/20

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

13η Αγωνιστική - 19/01/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

14η Αγωνιστική - 26/01/20

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

15η Αγωνιστική - 02/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 

16η Αγωνιστική - 09/02/20

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 

17η Αγωνιστική - 23/02/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

18η Αγωνιστική - 08/03/20

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

19η Αγωνιστική - 15/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

20η Αγωνιστική - 22/03/20

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

21η Αγωνιστική - 29/03/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

22η Αγωνιστική - 05/04/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

23η Αγωνιστική - 12/04/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

24η Αγωνιστική - 26/04/20

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

 

25η Αγωνιστική - 03/05/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΣ ΠΕΡΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

 

26η Αγωνιστική - 10/05/20

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΠΕΡΑ

Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ