«Χρυσός» ο Πανναξιακός

Πρεμιέρα χθες (Σάββατο 1η Οκτωβρίου) στους 28ους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες στην Καλλονή Λέσβου και σε ένα γεμάτο στάδιο, το «Κώστας Κεντέρης», με τους οργανωτές να είναι ευχαριστημένοι όχι μόνο από τις επιδόσεις των αθλητών – με δεδομένο ότι είμαστε στο τέλος της σεζόν και την αρχή της χειμερινής περιόδου – αλλά και με τη παρουσία του κόσμου που γέμισε το γήπεδο…  Σπουδαίοι αθλητές και αθλήτριες από τα σωματεία του Αιγαίου έδωσαν το παρών σε μια σημαντική για την περιοχή διοργάνωση, τιμώντας με τον τρόπο αυτό την ιστορία της και φυσικά τα σωματεία τους.

Και ο Πανναξιακός από τις Κυκλάδες είχε τη τιμητική του καθότι κέρδισε τέσσερα χρυσά μετάλλια με τις Πέρα, Καβαλιέρου αλλά και τους Δημητράκη – Ακτύπη ενώ από τον Ναξιακό ο Βασιλόπουλος βρέθηκε στη 2η θέση πίσω από τον Ακτύπη στη μάχη των δυνατών (σφαιροβολία). Πολλές και καλές οι παρουσίες από τους αθλητές των Κυκλάδων με τις ομάδες της Σαντορίνης (Ηφαίστεια) και Ανδρου (Ανδριακός) να παίρνουν τους πρώτους βαθμούς στην ιστορία τους (ειδικά για την ομάδα της Σαντορίνης, ενώ ο Ανδριακός επέστρεψε μετά από αρκετά χρόνια) και τον ΑΟ Μυκόνου να έχει πολλά και καλά πλασαρίσματα αλλά όχι το χρυσό μετάλλιο που ήθελαν οι παράγοντες του. Αντίθετα, δεν αγωνίστηκε τελικά λόγω τραυματισμού η Σοφία Υφαντίδου…

Ξεχωριστή στιγμή της ημέρας η βράβευση των αθλητών που συμμετείχαν στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο και προέρχονται από σωματεία του νησιού. Η Σοφία Υφαντίδου (Πανναξιακός ΑΟ), ο Χριστόφορος Μερούσης (ΦΟ Βροντάδου), ο Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ (ΑΟ Μυκόνου), η Ουρανία Ρεμπούλη (ΓΣ Νέων Λέρου) τιμήθηκαν για την παρουσία τους στους Ολυμπιακούς και ο Μιχάλης Σεϊτης (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου)στους Παραολυμπιακούς. Επίσης, τιμήθηκαν για τις πρώτες τους θέσεις σε πανελλήνια πρωταθλήματα και διεθνείς αγώνες οι: Μαινεμενλής Μιχάλης (Α.Ο. Αρισβαίος Καλλονής),

Αργυρού Μαρία – Μύρτα (Α.Σ. Αθλοκίνηση Μυτιλήνης), Μητσέλη Βασιλική (Α.Σ. Αθλοκίνηση Μυτιλήνης), Χατζίου Πέτρος (Α.Σ. Αθλοκίνηση Μυτιλήνης), Μπαράκη Μέλπω (Γ.Σ. Αλκαίος Μυτιλήνης), Μίνο  Γεώργιος (Α.Ο. Μυκόνου), Καλλίας Χρήστος (Α.Ο. Μυκόνου), Παρδάλου Μαρία (Α.Ο. Μυκόνου), Δημητράκης Ανδρέας (Παναξιακός Α.Ο.),

 Παπούλιας Αναστάσιος (Παναξιακός Α.Ο.), Μαρία Καβαλλιέρου (Παναξιακός ΑΟ), Ρούσος Σάββας (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Τολίδης Ηλίας  (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Παπαγρηγορίου Άγγελος (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Σκαρπέτη Καλλιόπη (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Εργάς Γεώργιος (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Κατραμάδος Νικόλαος (Γ.Σ.Ν. Λέρου), Μαγκούλια Μαρία (Α.Σ. Κάλυμνος 2000) και Έλληνας Άνδρεας  (Α.Σ. Καζώνης Καλύμνου). Και βέβαια τιμήθηκαν και οι προπονητές

σωματείων του Αιγαίου (και δη του Ανατολικού Αιγαίου): Κοντός Γρηγόρης (Α.Σ. Αθλοκίνηση Μυτιλήνης), Πάνου Γιώργος (Γ.Σ. Αλκαίος Μυτιλήνης), Μάγος Σταμάτης (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Παπαστάμος Στάθης (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Τσαταλός Κώστας (Α.Γ.Ε.Σ. Κάμειρος), Παπαντωνάκης Μιλτιάδης ( Γ.Σ.Ν. Λέρου), Κουτελάς Ξενοφών (Α.Σ. Κάλυμνος 2000) και Κόρφιάς Νίκος (Α.Σ. Καζώνης Καλύμνου)

Πριν την έναρξη του αγωνιστικού προγράμματος ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Παναγόπουλος τίμησε τον ΓΓ Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής Γιάννη Γιαννέλη, το Δήμαρχο Λέσβου Σπύρο Γαληνό, καθώς και τις περιφέρειες Βορείου και Νοτίου Αιγαίου, για την πολύτιμη συνεισφορά τους στη διοργάνωση των Αγώνων.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – 1η ημέρα

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                                             ΒΑΘΜΟΙ

1.ΠΕΡΡΑ              ΑΘ.        1983       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             12.95     7

2.ΦΩΤΗ                ΜΑΡ                      2000       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   13.37  5

3.ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ      ΙΩΑΝΝΑ               1996       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ.  13.39                  4

4.ΑΤΖΑΜΗ          ΕΥΑΓΕΛ 2000       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      13.43                     3

5.ΓΚΙΑΤΑ              ΕΦΗ                       2000       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                          13.53                     2

6.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛ              1994       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                             13.84                     1

7.ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤ    1986       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ.  13.91

8.ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛ                     1999       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                          14.17    

                               

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΑΚΤΥΠΗΣ         ΠΑΝ                      1988       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                             15.31                     7

2.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ               1975       ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                                     14.37                     5

3.ΚΩΣΤΑΚΗΣ       ΧΡΙΣΤ                     1985       ΠΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                      13.35                     4

4.ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡ                          1980       ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                        13.22                     3

5.ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛ    1990       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                   11.45                     2

6.ΜΠΙΤΣΗΣ          ΧΡΙΣΤ                     1998       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙ                          10.93                     1

7.ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΜΠΑΡΙΑΜ               1995       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             10.15                    

8.ΡΟΔΑΤΗΣ         ΙΩΑΝ                     1998       ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                                  9.43

9.ΧΑΝΙΚΑΣ          ΕΛΕΥΘ                   1981       ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ                           9.29

10.ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛ               1998       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                               8.95

11.ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝ                      1993       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                              7.75                     

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

1.ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ   ΑΝ                         1999       ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                       50.26                     7

2.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡ    1999       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ          44.07                     5

3.ΣΠΕΓΓΟΣ           ΧΡ                           1999       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             43.53                     4

4.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝ                     2000       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ             40.79                     3

5.ΦΙΛΙΠΠΟΥ       ΘΕΜ                      2000       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        37.88                     2

6.ΣΑΜΙΩΤΗΣ      ΝΙΚ                         2000       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                      34.30                     1

7.ΓΕΩΡΓΙΟΥ         ΦΡΑΝΤ 2000       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ             34.01                    

8.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ      ΗΛ                          2001       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            33.29

9.ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚ                        2000       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ                        33.12

10.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧ                       2001       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                       27.36

11.ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ                      2001       ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ             26.49

12.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚ                                           ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ           22.50

 

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1.ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ    1998       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜ11.40                        7

2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ                       1993       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             11.43                    5

3.ΑΜΠΝΟΥΛ ΜΟΧΑΜΕΝΤ                           ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  11.55,4 4

4.ΜΑΡΗΣ ΝΙΚ                                     1995       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              11.55,9 3

5.ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ                                   1997       ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                11.67                 2

6.ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛ                             1997       ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000   11.73                         1

7.ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑ                        1999       ΑΣ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                    11.84

8.ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜ                                2000       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              11.95

9.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ    1977       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             11.97

-. ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡ                               1996       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             11.97

11.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ           2000       ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ                      12.03

12.ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞ 1985       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ             12.30

13.ΝΤΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ                         1996       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             12.34

14.ΡΟΔΑΤΗΣ ΙΩΑΝ                          1998       ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                        12.36

15.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡ                      1998       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        12.40

16.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔ          1994       ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ          12.74

17.ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΦ ΖΟΡΑΝ             1998       ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙ         12.78

18.ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓ                             2000       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ          12.78                   

19.ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝ                             2000       ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ               12.87

20.ΚΑΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                2000       ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                12.91

21.ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝ                1991       ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                13.16

22.ΒΗΧΟΣ ΜΙΧ                  2000       ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ        13.21

 

1000Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

1.ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡ                           2002       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            2.46.37  7

2.ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡ                        2001       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             2.46.68  5

3.ΚΟΛΩΝΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ                    2002       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                      2.49.06  4

4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ                     2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  2.52.91  3

5.ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓ              2001       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      2.53.36  2

6.ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ                     2002       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             2.54.99  1

7.ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓ               2001       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   2.55.56

8.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜ               2001       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  2.59.66

9.ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛ            2002       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.06.10

10.ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓ                             2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      3.06.92

11.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΛΕΞ                       2001       ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ      3.17.67

12.ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ                      2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      3.21.61

 

1000Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1.ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ                2002       ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                    3.15.14  7

2.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠ         2002       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ          3.28.65  5

3.ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓ                           2001       ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000       3.34.96  4

4.ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤ – ΚΩΝ  2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  3.37.09  3

5.ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΙΟΥΛΙΑ                      2002       ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  3.46.61  2

6.ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΗ ΦΩΤ   2002       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                      3.54.91  1

7.ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑ                        2002       ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  4.47.71


ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1.ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡ                       2002       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             5.30                        7 ΒΑΘΜΟΙ

2.ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘ                      2002       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              4.60                        5

3.ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ                              2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      4.60                        4

4.ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                    2002       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Χ            4.59                        3

5.ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ                         2002       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                      4.59                        2

6.ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠ                             2001       ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ             4.59                        1

7.ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤ                     2001       ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ                      4.53

8.ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤ                      2001       ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                       4.53

9.ΣΑΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓ   2001       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             4.52

10. ΚΟΤΣΙΑ ΕΡΛΑ                              2001       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             4.42

11.ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛ                            2002       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              4.33

12.ΜΑΓΟΥ ΦΩΤ                 2002       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ               4.24

13.ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡ               2002       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ          4.19

14.ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔ   2001       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        4.06                       

15.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤ 2002       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ          4.01

16.ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ              2001       ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔ      3.98

17.ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ                          2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      3.93

18.ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ           2002       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Χ            3.91

19.ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝ 2002       ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜ.         3.89

     ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤ               2001       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ           ΑΚΥΡΗ

 

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛ                          2003       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                               8.33                        7

2.ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΝΑΣ         2003       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             8.51                        5

3.ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΜΑΡΚΟΣ                    2004       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                             8.54                        4

4.ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜ   2003       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             8.55                        3

5.ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛ                           2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             8.96                        2

6.ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤ   2004       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      8.97                        1

7.ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛ                          2004       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              9.33       

8.ΠΛΑΚΑ  ΜΑΡΙΟΣ                           2003       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                                   10.45

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1.ΜΗΤΣΕΛΛΗ     ΒΑΣΙΛ                    2000       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             42.47                     7

2.ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ   2001       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      36.79                     5

3.ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ                2000       ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000                             35.09                     4

4.ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝ 2002       ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                           30.55                     3

5.ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡ 1999       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             29.73                     2

6.ΜΩΡΕ ΓΙΑΣΕΜΗ                            2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      28.70                     1

7.ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ                         2002       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                     23.23

8.ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ                2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  21.80

9.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΞΕΝΗ                       2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      16.59

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ          ΓΕΣΘ      2003           ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                  9.13        7

2.ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ                         2004           ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                               9.05        5

3.ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2003           ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                   8.04        4

4.ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ        2003           ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                              7.85        3

5.ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔ                          2003           ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003                       7.66        2

6.ΚΑΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ                             2004          ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                            7.52        1

7.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛ               2004           ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ         7.39

8.ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ                      2003           ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ               7.34

9.ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003           ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ             7.04

10.ΚΟΥΤΛΗ ΕΙΡΗΝΗ                         2003           ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ               7.02

11.ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ                         2003           ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                          6.85

12.YIDHI ΓΑΒΡΙΕΛΑ                         2003            ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                             6.85

13.ΜΠΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ                     2003            ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                         6.84

14.ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗ ΞΕΝΗ  2003             ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ           6.68

15.ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ   2003             ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ               6.08

16.ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓ   2004              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                               5.75

17.ΤΕΚΕ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ                          2003              ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ              5.46

18.ΚΟΝΤΑΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ   2004              ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    5.31

19.ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ                       2003              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                        5.27

20.ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡ                       2004            ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                        4.87

21.ΒΑΛΙΟΝΤΗ    ΣΟΦΙΑ                  2004               ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                    4.79                       

 

60Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ                        2003       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                   8.79                        7

2.ΒΑΘΡΑΚΟΥΛΗ ΜΥΡΣ   2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             8.96                        5

3.ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡ   2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             9.08                        4

4.ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ    2003       ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ                                   9.13                        2,5

-. ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ                 2003       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛ                               9.13                        2,5

6.ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ                             2004       ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                               9.14                        1

7.ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                       2003       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                              9.16

8.ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ                              2004       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                               9.21

9.ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ                         2004       ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                           9.30

10.ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                         2003       ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                                9.32

11.ΣΚΟΥΦΟΥ ΑΙΚΑΤ                         2003       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             9.36

12.ΛΟΥΚΑ ΦΡΑΝΤΖ                         2003       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ   ΙΛΗΝΗΣ                9.37

13.ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΧΡ                             2004       ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                             9.48

14.ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΙΡΓ                         2003       ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                  9.61

15.ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘ                       2003       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                             9.63

16.ΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ                             2003       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             9.72

17.ΡΥΘΙΑΝΟΥ ΑΙΚ                            2004       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ                     9.73

18.ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡ 2003       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                          9.77

19.ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ                       2003       ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ   9.85

20.ΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ                            2004       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                           10.02

21.ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔ                       2003       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                  10.51

 

800Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1.ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠ                            1999       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              2.34.25  7

2.ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚ                      2000       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                             2.34.69  5

3.ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ    2000       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              2.44.25  4

4.ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ   2001       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                               2.52.44  3

5.ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ  2000       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                              2.57.35  2

6.ΒΕΛΑΙ ΣΕΛΒΙ                                   2001       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                                        3.05.41  1

               

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

1.ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001       ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                                       6.38        7

2.ΜΑΤΖΑΡΗΣ     ΕΛΕΥΘ                  2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  5.50        5

3.ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡ                            2001       ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                                        5.45        4

4.ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                    2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  5.30        3

5.ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓ              2001       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      5.15        2

6.ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   2002       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                              5.06        1

7.ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2002       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                              4.65

8.ΚΑΒΑΛΕΡΟΣ ΑΓΓΕΛ                      2001       ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ                  4.60

9.ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                     2002       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      4.39

 

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

1.ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  1999       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      59.91     7

2.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   1993       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ            60.81     5

3.ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ                           1999       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             61.44     4

4.ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤ                        1994       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                   62.91     3

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1.ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  2000       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              10.91     7

2.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡ    1999       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                          9.56       5

3.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΜΙΣΤ                      2000       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ              9.44       4

4.ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ                        2000       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      9.38       3

5.ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝ                      2000       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                             9.24       2

 

800Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1.ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡ 1990       ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                          1.59.07  7

2.ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛ                          1999       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                       2.03.59  5

3.ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            1998       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  2.03.62  4

4.ΤΕΡΖΙΟΥ ΚΛΕΙΝΤΕΝ                      1992       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             2.04.01  3

5.ΣΟΥΤΗΣ ΚΟΡΝ                                1986       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   2.05.92  2

6.ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ                    1994       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  2.08.63  1

7.ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                2000       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                      2.08.71

8.ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ               1998       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            2.09.19

9.ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡ                          1990       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              2.12.94

10.ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               1984       ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ                2.18.98

11.ΧΕΙΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  2000       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              2.29.48

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤ                               1988       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ          44.35                     7

2.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ    1990       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  36.35                     5

3.ΑΡΜΑΟΥ  ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ                1997       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  29.23                     4

4.ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡ 1999       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             27.47                     3

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤ                     1977       ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000       52.69                     7

2.ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝ                              1996       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ          52.31                     5

3.ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦ                      1998       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 37.48                         4

4.ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ                    1988       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ              31.23                     3

 

600Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

1.ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓ                     2003       ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.39.43  7

2.ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓ              2003       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                                        1.41.00  5

3.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓ                         2003       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ                               1.42.26  4

4.ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡ                           2003       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ   1.45.53  3

5.ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤ                            2004       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                   1.50.03  2

6.ΤΣΟΡΝΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡ              2004       ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                               1.53.71  1

7.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΡΗΓ                        2003       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             1.54.23 

8.ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡ                      2003       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      1.59.62

9.ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ                           2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             2.05.54

 

300Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1.ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤ 2001       ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ                  44.23                     7

2.ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤ                     2001       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      45.10                     5

3.ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    2002       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              45.97                     3,5

-.ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓ                2002       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                             45.97                     3,5

5.ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚ             2001       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             46.18                     2

6.ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΝΑ                  2002       ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ                 46.49                     1

7.ΣΕΛΛΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓ                      2001       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             46.59

8.ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ                         2002       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                      47.40

9.ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛ                     2001       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                                   48.34

10.ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                          2001       ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                                   49.15

11.ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚ                       2002       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                                        50.01

12.ΜΑΛΛΕΣ ΜΕΛΙΝΑ                      2002       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             50.82

13.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤ 2002       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ                          51.07

14.ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                     2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  51.10

15.ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ                       2002       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      51.68

16.ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                    2002       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ   53.52

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚ          1979       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                       9.89                        7

2.ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ          1997       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  9.58                        5

3.ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓ 1999       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        9.20                        4

4.ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔ 1983       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                       8.97                        3

5.ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝ 1990       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                       8.45                        2

6.ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚ      1980       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   8.34                        1

 

3.000 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1.ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡ               1998       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             11.26.75               7

2.ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝ               1998       ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ                        13.00.52               5

3.ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ             1999       ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             13.12.35               4

4.ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Τ        2001       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        13.40.36               3

5.ΜΕΡΚΑΙ ΝΤΕΝΙΣΑ         1998       ΠΕΨΑΣ Η ΡΙΒΑ   13.48.68               2

6.ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΡΑΜ           2001       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ          14.41.85               1

 

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ

1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤ               2000       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            52.83                     7

2. ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ  1997       ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜ             53.25                     5

3. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Π          2000       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             55.72                     4

4. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Ε        2000       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            56.01                     3

5. ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚ   1998       ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ             57.48                     2

 

300Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1.ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜ                 2002       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   39.58                     7

2.ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                         2001       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ               39.81                     5

3.ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚ                             2001       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  40.02                     4

4.ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛ                           2002       ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ            40.21                     3

5.ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡ                                2002       ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ                   41.81                     2

6.ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ                      2002       ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ                   41.97                     1

7.ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                    2002       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  42.42    

8.ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝ 2002       ΑΓΕΣ  ΚΑΜΕΙΡΟΣ              42.81

9.ΛΟΥΜΠΑΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓ                2002       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              43.10

10.ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΧΡ                              2002       ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ         44.53

11.ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣ                         2002       ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ  46.36

12.ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚ               2001       ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ          46.41

13.ΓΑΛΗΝΟΣ ΑΘ                               2002       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ                   46.43

14.ΚΑΒΑΛΕΡΟΣ ΑΡΓ                        2002       ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ  56.96

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

1.ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜ                             2003       ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                       4.68                        7

2.ΖΑΧΑΡΟΒ ΝΙΚΗΤ                           2004       ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ               4.41                        5

3.ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛ    2003       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             4.25                        4

4.ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓ                  2003       ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ                        4.16                        3

5.ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡ                2003       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ             3.97                        2

6.ΝΤΑΝΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ                       2003       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ              3.91                        1

7.ΡΙΡΑ ΑΛΕΞ                                       2004       ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ           3.85

 

600Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

1.ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ                             2003       ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ   1.45.99  7

2.ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓ                              2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             1.51.77  5

3.ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛ                            2004       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      1.52.65  4

4.ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡ                       2004       ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ                              1.54.67  3

5.ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ                  2004       ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ                              1.55.32  2

6.ΣΟΡΟΚΟΥ ΔΕΣΠ                            2004       ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ                                     1.56.53  1

7.ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡ                         2004       ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ                             1.57.88

8.ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤ                         2004       ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.58.18 

9.ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛ                      2004       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             2.01.33

10.ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛ 2003       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  2.01.84

11.ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ                        2004       ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ             2.02.53

12.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004       ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ                                      2.04.44

13.ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛ                             2004       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                  2.04.59

14.ΛΟΥΚΑ ΣΩΤ                   2003       ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                       2.13.29

15.ΜΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΑΝΑ  2003       ΦΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                           2.40.36

Με έντονα γράμματα οι αθλητές από τις ομάδες των Κυκλάδων