Η αθλητική δράση του Σαββατοκύριακου

Στο νήμα θα κριθούν οι θέσεις που θα οδηγήσουν στους αγώνες μπαράζ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος όσον αφορά τους τρεις ομίλους της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Από εκεί και πέρα το Σαββατοκύριακο περιλαμβάνει αρκετούς αγώνες στα πρωταθλήματα Μπάσκετ και Βόλεϊ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ

Σάββατο

14/02/15

09:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν.

Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΠΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

15/02/15

15:45

ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.

Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ

ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

Κυριακή

15/02/15

16:00

ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.

Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ

Σάββατο

14/02/15

19:30

ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.

ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ

ΣΙΦΝΟΥ

Κυριακή

15/02/15

13:00

ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν.

Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ ΝΑΞΟΥ

ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Παρασκευή

13/02/15

16:15

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., VAN AAKEN Φ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.

Α.Ο. ΛΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ

ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Σάββατο

14/02/15

16:00

ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.

Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

ΑΓEΡΣAΝΙΟΥ

Κυριακή

15/02/15

10:00

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ

ΔAK ΝΑΞΟΥ

Κυριακή

15/02/15

10:15

VAN AAKEN Φ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

Νέων - 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή

13/02/15

16:30

ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.

Νέων - 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΑΡΙΟΥ

Σάββατο

14/02/15

13:45

ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.

Παίδων - 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Σ.Π. ΠΑΟ ΣΥΡΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

15/02/15

13:30

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ

ΜΥΚΟΝΟΥ

Κυριακή

15/02/15

15:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.

Παίδων - 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ

ΔAK ΝΑΞΟΥ

Κυριακή

15/02/15

15:30

ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., VAN AAKEN Φ.

Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

Κυριακή

15/02/15

19:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

ΜΑΡΠΗΣΣΑ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ

ΜΑΡΜΑΡΩΝ

Κυριακή

15/02/15

20:00

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕ/ΜΗΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞ/ΜΕΝΟΣ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/02/15

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΗΣ

19:15

ΠΑΙΔΩΝ

ΑΚΔΕ

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/02/15

ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΡΗΣ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΔΚΕ

ΓΟΥΤΣΙΚΑΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/02/15

ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

09:00

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΔΚΕ

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/02/15

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

19:10

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΔΚΕ

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΒΟΛΕΪ

Ημερομ.

Ώρα

Κατηγορία

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Αίθουσα

14/2/2015

16:00

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Α.Ο. Θήρας

Πανναξιακός

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ.

14/2/2015

16:30

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Α.Ο. Φοίνικας

Α.Σ.Ε. Νεωρίου

Β’ Α.Κ.Δ.Ε.

           

15/2/2015

13:15

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

AMΣ Φιλωτίου

Νηρέας

Δ.Α.Κ.

15/2/2015

19:00

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Α.Σ.Ε. Νεωρίου

Α.Ο. Πάρου

Β’ Α.Κ.Δ.Ε.

15/2/2015

19:30

ΑΝΔΡΕΣ

Πανναξιακός

Α.Ο. Θήρας

Δ.Α.Κ.