Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου σε Ποδόσφαιρο και Μπάσκετ

Ποδόσφαιρο

Α Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/10/14 16:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Σ.  2-8
2. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 25/10/14 17:00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  3-1
3. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 25/10/14 19:30 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.  4-0
Α Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
4. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Δευτέρα 27/10/14 13:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΣΑΛΟΣ Λ.  1-1
Α Κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/10/14 17:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΩΡΖΟΣ Ε.  2-0
6. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/10/14 19:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΙΛΑΣ Γ.  1-0
7. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 26/10/14 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ.  1-5
8. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 29/10/14 15:30 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.  

ΜΙΚΤΕΣ

Μικτή Ομάδα Νέων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
8. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Σάββατο 25/10/14 15:00 0-1
9. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Δευτέρα 27/10/14 15:00 0-2
10. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Τρίτη 28/10/14 15:00 0-2
Μικτή Ομάδα Παίδων
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
11. Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ - Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Σάββατο 25/10/14 13:00 0-1
12. Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Δευτέρα 27/10/14 13:00 2-6
13. Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ - Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ Τρίτη 28/10/14 13:00 1-0

Μπάσκετ

 ΗΜΕΡΟΜ.

 ΟΜΑΔΕΣ

ΩΡΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

ΠΕΜΠΤΗ
23/10/2014

ΑΟ ΑΡΗΣ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

17.00

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΔΕ

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

73-43

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/10/2014

ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ– ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔΕ ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  86-81

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/10/2014

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΠΓΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

10:00

ΠΑΙΔΩΝ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ

ΠΑΠ/ΟΥΛΟΣ-ΙΣΙΓΩΝΗΣ

 62-46

 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ

15.00

ΕΦΗΒΩΝ

ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ

ΙΣΙΓΩΝΗΣ-ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ

 40-57

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

12:30

ΠΑΙΔΩΝ

ΤΗΝΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ-ΠΛΥΤΑΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ