Θρίαμβος Πανναξιακού – ΑΟ Μυκόνου

Διασυλλογικό πρωτάθλημα Στίβου Ανδρών – Γυναικών (και λίγες πινελιές από έφηβους – Νεάνιδες) στην Κω τις προηγούμενες ημέρες (4-5 Μαϊου) σε επίπεδο Δωδεκανήσου – Κυκλάδων και οι Κυκλάδες έδειξαν τις δυνάμεις. Παρά τις απουσίες σημαντικών αθλητών όπως οι Δημητράκης Ανδρέας και Σοφία Υφαντίδου, τόσο ο Πανναξιακός όσο και ο ΑΟ Μυκόνου είχαν πρωταγωνιστικό ρόλο στο διήμερο αυτό και είναι χαρακτηριστικό ότι σχεδόν όλοι οι αθλητές των δύο ομάδων ανέβηκαν στο βάθρο. Αξιόλογη και η παρουσία του Ηφαίστου που μπορεί να μην έφερε αθλητή σε βάθρο, έδειξε όμως ότι γρήγορα η Σαντορίνη θα έχει ρόλο και στο στίβο… Ο Κάμειρος Ρόδου ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής κερδίζοντας στις γυναίκες αλλά ο Πανναξιακός κέρδισε στους ανδρες και ο ΑΟ Μυκόνου ήταν η καλύτερη ομάδα στις Κυκλάδες με έναν βαθμό διαφορά (112 έναντι 111) έχοντας τη 3η καλύτερη ομάδα στους άνδρες και τη 2η στις γυναίκες. Και επικράτησε του Πανναξιακού γιατί πολύ απλά είχε …σκυταλοδρομία…

Οι αγώνες έγιναν χάρη στη βοήθεια από τη Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τον Δήμο Κω, ο Πανναξαικός κατέβηκε με οκτώ αθλητές και οι επτά εκ των οποίων πήραν μετάλλιο (11 συνολικά τα 9 χρυσά), ο ΑΟ Μυκόνου είχε 10 αθλητές (πήρε 16 μετάλλια, τα επτά χρυσά) και ο Ηφαιστος Σαντορίνης έναν (Ρούσσος)..

Ο Πανναξιακός όπως αναφέραμε είχε ως μεγάλο όπλο τους άνδρες με τους Κωνσταντά και Ακτύπη να παίρνουν από δύο πρώτες θέσεις. Ιδιαίτερη μνεία στον Κωνσταντά, ο οποίος επέστρεψε στη δράση σιδερένιος μετά από συνεχείς τραυματισμούς που τον είχαν αφήσει νοκ άουτ όλο το χειμώνα. Πολύ καλή η εμφάνιση και της μικρής Κουτσουμπού στο μήκος (6,03) ενώ και η Θεοδώρου ήταν πολύ καλή σε εμπόδια και 200 μέτρα (δύο χρυσά). Από τον ΑΟ Μυκόνου, η Μαρία Παρδαλού ήταν για μία ακόμη φορά εντυπωσιακή στις μεγάλες αποστάσεις (δύο χρυσά), η Ιωακειμίδου βοήθησε στις ρίψεις (ακόντιο, Σφαίρα), ενώ ο Μίνο εμφανίστηκε κουρασμένος στις μεσσαίες αποστάσεις     Σε επίπεδο διοργάνωσης όλοι οι συμμετέχοντες έμειναν απόλυτα ευχαριστημένοι. Τους αγώνες παρακολούθησε αρκετός κόσμος, ενώ όπως μας δήλωσαν μέλη των αποστολών η διαμονή και η διατροφή των αθλητών ήταν υψηλού επιπέδου.

Τα πλήρη αποτελέσματα που σημειώθηκαν ήταν τα εξής:

1η ημέρα – Ανδρες

100 ΜΕΤΡΑ

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ    ΒΑΘΜΟΙ

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            11,5     4

2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ       11,67   2

3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        11,75   1

-----------------

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       11,88  

ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           11,99  

ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΤΟΥ         ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ         12,16  

ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ  Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          12,25  

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ          Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       12,68  

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       12,89  

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 13,43  

ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ       Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       13,53  

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 14,6    

400 ΜΕΤΡΑ

1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50,57   13

2 ΠΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 51,63   5

3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ        Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           51,74   4

------------------------------

ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       51,82   3

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       53,16   2

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ       Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           54,21   1

ΤΣΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΟ        Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       57,78  

ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ       Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           1.00.18           

1500 ΜΕΤΡΑ

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            4.15.35            4

2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          4.18.75            2

3 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ      Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           4.19.66            1

---------------------------------

ΡΟΥΣΣΟΣ  ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ       ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ ΘΗΡΑΣ         4.54.46           

5000 ΜΕΤΡΑ

 1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          15.05.15          13

 2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          15.45.80          11

 3 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ            ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            16.59.83          1

-------------------

 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ          ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ         17.11.18         

 ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΝΟΝΤΑΣ            ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ         17.57.04         

 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 18.24.84         

 ΜΗΚΟΣ

 1 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        6,93     13

 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        6,15     1

 3 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        5,71    

----------------------------------------

ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ       Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       4,95    

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 1 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        13,82   13

ΣΦΑΙΡΑ

 1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            16,68   13

 2 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ    Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000           14,28   11

 3 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ      Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   13,06   10

---------------------------

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9,74    

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ        Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       6,88    

ΑΚΟΝΤΙΟ

 1 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000           58,14   13

 2 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ    Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000           50,94   2

 3 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        46,78   1

1η ημέρα - ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 ΜΕΤΡΑ                            

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ (επίδοση)         Βαθμοί          

1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ         Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        12,78   13

2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        13,55   3

3 ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ           Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        13,66   2

------------------------

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       13,67   1

ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ          ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ           13,79  

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       13,91  

ΠΗ ΕΛΕΝΗ      Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           14,32  

ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΥΠΑΠΑΝΤΗ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       14,39  

ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       14,42  

ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ      Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           14,54  

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   15,06  

ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ   16,09  

400 ΜΕΤΡΑ

1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           58,96   13

2 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ          Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           59,16   11

3 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          .1.03.28           1

-------------------------------------------

ΠΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ           1.10.23           

1500 ΜΕΤΡΑ

1 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          4.45.26            13

2 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        5.03.08            11

3 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        5.06.31            1

------------------------------

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       5.35.30           

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ          Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        16,64   13

 2 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ      ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          17,59   1

 3 ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        19,56  

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ                  

 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΦΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            1.00.51            13

ΜΗΚΟΣ

1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            6,03     13

2 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ       Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        5,68     11

3 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          5,24     3

----------------------

ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       5,09     2

ΧΑΝΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   5,03     1

                                               

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ   Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        2,8      

ΣΦΑΙΡΑ

1 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          11,51   13

 2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          11        11

 3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ         Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        10,21   1

---------------

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ        Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       9,59    

ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ   6,96    

ΑΚΟΝΤΙΟ

1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          39,96   13

2 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ          Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        37,19   11

3 ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        33,92   1

2η μέρα

Εφηβοι

60 ΜΕΤΡΑ

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ (Επίδοση)                               

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            9,37    

ΑΔΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            10,23  

150 ΜΕΤΡΑ                           

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           24,66  

ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΦΑΙΔΩΝ         Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            26,41  

1000 ΜΕΤΡΑ                         

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           3.56.78           

ΣΦΑΙΡΑ                                

ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   8,19    

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ   Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            5,78    

Νεάνιδες

60 ΜΕΤΡΑ                              

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ   

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ       Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          9,08    

ΜΑΡΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          9,53    

ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ            Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   9,6      

----------------------

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ            Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   9,62    

ΧΑΡΑΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ  Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            9,67    

ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ            Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           10,03  

150 ΜΕΤΡΑ                           

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ       Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           21,78  

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            22,23  

ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΖΑΡΑ           Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   22,9    

---------------------

ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ           Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          23,42  

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ      Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ   24,56  

1000 ΜΕΤΡΑ                         

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          3.40.49           

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ      Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          3.40.86           

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ        Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           3.41.97           

------------------------

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          3.43.08           

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΗ           Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   dnf     

ΜΗΚΟΣ                                 

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ            Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            .5.07   

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ       Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          4,92    

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ   Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           3,95    

==========================

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            3,85    

ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΤΣΑ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            3,54    

ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ     Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   3,21    

ΣΦΑΙΡΑ                                

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ           Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          8,32    

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ    Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            5,53    

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ            5,17    

-------------------------------

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ   Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   3,82    

2η ημέρα – Ανδρες

200 ΜΕΤΡΑ

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ (χρόνος)           Βαθμοί          

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            22,43   13

2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        22,75   11

3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ        Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           22,95   5

-----------------------

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ      23,17   4

ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       23,2     3

ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           23,64   2

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ       Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           24,62   1

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       25,06  

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       26,17  

800 ΜΕΤΡΑ                           

1  ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1.55.23            13

 2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            1.56.97            11

 3 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          2.00.87            1

--------------------------------

 ΤΣΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΟ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       2.13.25           

 ΡΟΥΣΣΟΣ  ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ      ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ ΘΗΡΑΣ          2.16.96           

 ΦΙΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            2.21.88           

3000 Φ.Ε.                              

1  ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ      ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            9.45.62            13

 2 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ     Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           10.19.86          1

 3 ΤΣΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ       12.33.06         

 400 ΕΜΠΟΔΙΑ                                

 1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ           Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        57,94   13

 ΔΙΣΚΟΣ                                

 1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ            40,21   13

 2 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ      Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   36,1     1

 3 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          32,27  

-----------------------

ΧΑΝΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   31,87  

 ΣΦΥΡΑ                                 

 1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          50,01   13

 2 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 41,04  

 4Χ100 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                             

1 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       45,39   4

ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ                           

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                           

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                        

2 ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       48,01  

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                 

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                               

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 

3 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ       52,4    

ΠΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          

ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                        

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                           

4Χ400 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                              

1 ΓΙΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ        Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           3.35.93            6

ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                            

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                           

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                  

 2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       3.36.47            2

 ΤΣΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟ                                

 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ                         

 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            

2η ημέρα – γυναίκες

ΟΝΟΜΑ         ΣΥΛΛΟΓΟΣ     ΑΓΩΝΙΣΜΑ (χρόνος)           Βαθμοί          

200 ΜΕΤΡΑ                           

1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΦΗ  ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ          25,31   13

2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           26,43   11

3 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ        27,22   4

--------------

ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ       27,67   3

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       27,68   2

ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ         Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       28,09   1

ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΥΠΑΠΑΝΤΗ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       28,97  

ΠΗ ΕΛΕΝΗ      Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           29,87  

ΠΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ           30,16  

800 ΜΕΤΡΑ

1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ          Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           2.16.97            13

2 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        2.22.77            11

3 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        2.27.78            2

---------------

ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ           2.28.17            1

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       2.45.99           

5000 ΜΕΤΡΑ                         

1 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ          18.17.11          13

ΔΙΣΚΟΣ                                 

1 ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        19,46  

ΣΦΥΡΑ                                  

1  ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        41,35   13

ΥΨΟΣ                        

1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ   Α.Ο.ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        1,55     2

2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΕΥΑΓΓ.       Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        1,45    

4Χ100 γυναικών

1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ        Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       51,47   6

ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                              

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ                         

ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                  

2. ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ          Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       52,11   2

ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                               

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ                          

4Χ400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΠΑΝΤΕΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ         4.21.66            4

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ                                

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                        

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ                        

Η Βαθμολογία

Ανδρες

Ομάδα           Βαθμοί

Πανναξιακός ΑΟ     72

Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        65

ΑΟ Μυκόνου            40

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            26

Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          26

Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           17

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   11

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        6

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ       5

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           4

Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       2

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        85

ΑΟ Μυκόνου            72

Πανναξιακός ΑΟ     39

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           24

Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           24

Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       23

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        7

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   1

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            1

ΣΥΝΟΛΟ

Α.Γ.Ε.Σ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009        150

ΑΟ Μυκόνου            112

Πανναξιακός ΑΟ     111

Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ           41

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ           28

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            27

Α.Σ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          26

Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       25

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        13

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ   12

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ       5