Νάξος - Σύλλογος Κορωνίδας: Οι υποψήφιοι ενόψει των εκλογών

Η ώρα των εκλογών έφτασε… Την Τετάρτη 22 Ιανουαρίου έκλεισαν οι υποψηφιότητες τόσο για το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Κορωνίδας Νάξου, όσο και για την Ομοσπονδία Ναξιακών Συλλόγων και πλέον είμαστε έτοιμοι για την τελική ευθεία…

Και καλούνται όλα τα μέλη του Συλλόγου Κορωνίδας Νάξου,  να συμμετέχουν στις εκλογές, που θα γίνουν την Κυριακή στις 26 Ιανουαρίου 2020, για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελικτικής Επιτροπής. Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν όπως είναι γνωστόν, στην αίθουσα του Συλλόγου επί της οδού Ανταίου 47 Γαλάτσι και ώρες, από τις 9 το πρωί έως τις 21:00 μ.μ. και καλό είναι όσοι έρθουν να έχουν μαζί τους και την αστυνομική τους ταυτότητα

Ας δούμε τους υποψήφιους για τις εκλογές με βάση την σχετική απόφαση της Εφορευτικής Επιτροπής που αποτελούν οι Κωνσταντίνος Αγγελής, Δημήτρης Στάης και Μαρία Λυερού... 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (από 1 έως 9 σταυρούς)

1. Αλιμπέρτης Ιωάννης του Βασιλείου

2. Αλιμπέρτη Χρήστος του Κωνσταντίνου

3. Βιτζηλαίος Κωνσταντίνος του Στυλιανού

4. Κορρέ Αναστασία του Ευαγγέλου

5. Κορρές Δημήτριος του Γεωργίου

6. Κορρές Χαράλαμπος του Ιωάννου

7. Λαλαδάκη Μιχαήλ του Αντωνίου

8. Λουκάτου - Κεραμιώτη Ανθή του Γεράσιμου

9. Μουστάκας Μιχαήλ του Εμμανουήλ

10. Νικολάκης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

11. Νικολάκη Μίνα του Εμμανουήλ

12. Πρεβενιός Ιωάννης του Εμμανουήλ

13. Στάης Ιωάννης του Εμμανουήλ

14. Φιλιππουπολίτης Νικηφόρος του Εμμανουήλ

15. Χωριανοπούλου Άννα του Γεωργίου

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (από 1 έως 3 σταυρούς)

1. Βιτζηλαίος Γεώργιος του Στυλιανού

2. Κορρές Ευάγγελος του Μιχαήλ

3. Στάης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΝΑΞΙΑΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ (σταυρώνετε οσους θέλετε)

1. Αλιμπέρτης Ιωάννης του Βασιλείου

2. Αλιμπέρτη Χρήστος του Κωνσταντίνου

3. Βιτζηλαίος Κωνσταντίνος του Στυλιανού

4. Κορρέ Αναστασία του Ευαγγέλου

5. Κορρές Δημήτριος του Γεωργίου

6. Κορρές Χαράλαμπος του Ιωάννου

7. Λαλαδάκη Μιχαήλ του Αντωνίου

8. Λουκάτου - Κεραμιώτη Ανθή του Γεράσιμου

9. Μουστάκας Μιχαήλ του Εμμανουήλ

10. Νικολάκης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου

11. Νικολάκη Μίνα του Εμμανουήλ

12. Πρεβενιός Ιωάννης του Εμμανουήλ

13. Στάης Ιωάννης του Εμμανουήλ

14. Φιλιππουπολίτης Νικηφόρος του Εμμανουήλ

15. Χωριανοπούλου Άννα του Γεωργίου